poniedziałek, 16 grudnia 2013

Czerwona chustka

Od bardzo dawna chciałam kupić dla Tajgi apaszkę, tylko nie znalazłam nigdzie takiej, która zadowoliłaby mnie w pełni. Jak znalazłam fajny wzór to cena była za wysoka, cena niska-brak pasujących do Tajgi wzorów albo po prostu nie chciałam czekać na zamówienie. Ostatnio byłam bardzo zdesperowana, więc kupiłam materiał i postanowiłam uszyć chustkę. Wiedziałam, że efekt końcowy będzie straszny, ale mimo to zabrałam się do szycia... w nocy.
Apaszka z bliska wygląda tragicznie, ale z daleka chyba ujdzie:
Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że Tajga jest bardzo zarośnięta :D (fot. Z.Marek)


Tajga ani razu nie próbowała zciągnąć chustki, więc chyba jej nie przeszkadza :)
Następnego dnia podjechałam z psiną tramwajem, na lepsze na spacer tereny. Często jeżdżę z nią tramwajem czy autobusem, ale nigdy nie budziła jakiegoś większego zinteresowania wśród ludzi. Kiedy wsiadłam do tramwaju z psem na rękach zostało jedno wolne miejsce. Uznałam, że nie będę się pchała, postoję, aż nagle pewna Pani zwolniła mi miejsce, powiedziała, żebym usiadła z tym słodkim pieskiem. Byłam w szoku, bo jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją mimo tego, że zazwyczaj mam w jednej ręce psa, w drugiej ciężką torbę... Przez całą drogę bardzo uprzejma pani głaskała Tajgę i prawiła jej komplementy :D Hmm..ciekawe czy zwróciła uwagę na Tajdżi ze względu na jej apaszkę.

(fot. Zosia Marek)

Wczoraj w moim kościele sprzedawli kolorowe opłatki wigilijne dla zwierząt. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie skorzystała z takiej okazji! Kupiłam zielone ;-) Myślę, że nie różnią się w niczym od zwykłych opłatków z wyjątkiem koloru (barwniki). Ale święta są raz w roku, więc szaleję!
Pozdrawiamy!

10 komentarzy:

 1. Raz też miałam taką sytuację, bo zachwycili się psem po powrocie od fryzjera :D chustka wygląda bardzo ładnie, podobnie jak Tajga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojeja ale jej ślicznie w tej chuście <3
  Z opłatkami dla psiaków sie jeszcze nie spotkałam, cóż świat potrafi zaskakiwać :P

  http://okruszek-moj-psi-przyjaciel.blogspot.com/

  POZDRAWIAMY H&O

  OdpowiedzUsuń
 3. Szalejesz :D A z tą chusta to przesadzasz, z bliska wcale nie wygląda koszmarnie :3

  OdpowiedzUsuń
 4. E tam tragicznie. Urocza jest! A Tajga wygląda w nieś kapitalnie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna ta szmata <3333 Pamiętaj o naszym zamówieniu!
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 6. ja chciałam dosyć sporo czasu kupić Baddy'ego bandamkę i tak też mamy ja już całkiem,całkiem sporo. ;] niekiedy przez dobre miesiąca jest zapomniana,ale jest.

  pozdrawiamy
  Ola i Baddy !

  OdpowiedzUsuń
 7. Super chusta , mi się strasznie podobają psiaki w chustkach , chyba Bonce też zrobię :D. A ta Pani chyba też jest wielbicielką chustkowych psiaków xD
  Pozdrawiamy , B&M

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny piesek :>
  zapraszam do mnie
  cooldogyorkie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń